Merhaba!

 

Öncelikle internet sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu şekilde tanışmamızın, yüz yüze tanışmanın getirdiği sıcaklığın yerini tutmayacağını düşünsem de yazı ile idare edeceğim :) 

İsmim Elif Güven. 1985 yılında İstanbul'da doğdum. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık 7 sene Doğuş Holding İnsan Kaynakları ve ardından Kurumsal İletişim bölümlerinde çalıştım.

 

Fotoğraf ile tanışıklığım 2015 senesinde çok yakın bir arkadaşımın kendisinin de yönetmeni olduğu belgesel projesi için benden yardım istemesiyle başladı. Onun bana araladığı kapı sayesinde şu an tutkunu olduğum işimle tanıştım. Sevgili Muammer Yanmaz ve Ayça Oğuş’tan aldığım eğitimler sonrasında da profesyonel olarak fotoğrafçılık yapmaya başladım. Bebek ve aile fotoğrafçısı olarak hizmet veriyorum. Hamilelik çekimi, baby shower ve doğum günü gibi özel günleriniz için fotoğraf çekimi yapıyorum. 2018 senesinin başında profesyonel bebek fotoğrafçısı Kelly Brown’dan aldığım eğitimin ardından da yenidoğan çekimleri yapmaya başladım. 

 

2014’ten bu yana Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı gönüllüsüyüm ve çocuklarla çalışmak benim için her zaman başka şekilde elde edemediğim bir enerji ve tatmin kaynağı oldu. Aynı hissiyatı sizler için çalışırken ve sizin hayatlarınıza ortak olurken de yaşıyorum. Yani aileler, bebekler ve çocuklarla birlikte olmaya bayılıyorum :) 

Daha detaylı bilgi için bana ulaşmanız halinde seve seve yardımcı olacağım.

 

Sevgiler..