“Canım Elif, oğlumu kucağıma alacağım gün hastaneye gittiğim ilk andan itibaren tüm gün yanımda oldu. En özel ve en duygulu günümde neşesiyle ve sakinliğiyle unutulmaz anları ölümsüzleştirdi. Fotoğrafların hepsi birbirinden güzeldi. Eşsiz bir albüm hazırladı bizim için. Kendimi o kadar şanslı hissettim ki kelimeler yetersiz kalır. Her şey için teşekkür ederim.”

Nil Cankur, Haziran 2017

"4 Ağustos Cuma gecesi bebeğim sabırsızlanıp, erken gelmek isteyince gecenin bir yarısı Elif'i aradık ve kısacık bir zaman diliminde doğuma yetişti. Bir daha geri getirme şansımız olmayan o eşsiz anları bizim için ölümsüzleştirdi. Doğum anında ve sonrasında güler yüzü, pozitif enerjisi de çektiği fotoğraflara yansıdı. Doğumun ertesi günü tekrar çekime geldiğinde çok güzel bir çekim gerçekleştirdik. Elif'in sanatıyla ilgili beni en çok etkileyen nokta, çektiği fotoğrafların buram buram duygu kokmasıydı. Fotoğraf seçmem için dosyaları ilk yolladığında gözlerim doldu, o anları, o hisleri tekrar yaşadım. Teslim ettiği albüm beklentimin çok daha ötesindeydi. Bir daha bebeğim olursa Elif'le çalışacağımdan eminim. Buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum; emeği için, işine verdiği önem için, hiçbir detayı kaçırmadığı ve bunun sonucunda çektiği ve bize anı kalan bu güzel fotoğraflar için çok çok teşekkürler."

 

Begüm Acıroğlu, Ağustos 2017

"Benimle gece boyunca doğumu bekleyen, doğum öncesi, sonrası ve doğum sırasında en özel kareleri yakalayan, hem kalbi hem bakışı güzel biri Elif. Özverisine, titizliğine ve duyarlılığına sonuna kadar güvendiğim, sizi asla pişman etmeyecek ve siz unutsanız dahi çektiği fotoğraflarla hafızanızı capcanlı tutacak harika bir fotoğrafçı. Yanımızda olduğun ve oğlumuzun en minnoş karelerini çektiğin için ne kadar teşekkür etsek az. Sen çekmesen bu kadar güzel olmazdı. Kesinlikle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim."

 

Burcu Ertürk, Eylül 2017

"İlk kez baby shower çekimi için tanıştıktan sonra sempatikliği ve içtenliği ile benim için yakın arkadaştan hiçbir farkı olmayan Elif ile doğum yapacağım günü paylaşmak için sabırsızlanıyorum."

 

Anıl Çapanoğlu Taşdizen, Aralık 2017

"Sevgili Elif'le oğlumuzu heyecanla beklerken baby shower fotoğraf çekiminde bir araya geldik. Elif sadece fotoğraflarımızı çekmedi; o gün enerjisiyle bizi rahatlattı ve her şeyin çok daha kolay ilerlemesini sağladı. Partinin detayları ve dostlarımızla paylaştığımız mutlu anların yanı sıra öncesinde eşim ve benimle de uzun bir çekim yaptı. Elif'in sayesinde elimizde o güne dair unutulmaz güzellikle anılar var! Sizinle heyecanınızı paylaşacak kadar samimi ama rahatlatacak kadar da sakin biri Elif. Tüm annelere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve diğer mutlu anları paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum."

 

Şiri Kohen, Mart 2018